www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Днес в с. Трънак, утре в цялата страна


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Днес в с. Трънак, утре в цялата страна, Едно добро начало
anti666
Публикувано на: 21.11.2009, 16:42
Quote Post












Помните как преди 2 години няколко смели български момчета разрушиха паметника на терористите от ДПС в с.Трънак. После башибозука набързо издигнаха нов, в памет на детеубийците от терористичния атентат на гара Буново.
Сега обаче държавата най-сетне си влезе в правомощията и разруши гнусната гавра с паметта на загиналите майки и деца от взривения влак. Можем само да поздравим местните власти за това. И да припомним, че подобна незаконна постройка има и на родопския връх Момчил. Едно гадно тюрбе в чест на поробителя на Родопите - Енихан баба. Издигнато без никакви разрешителни документи на мястото на древнобългарско светилище и недалеч от последните героични битки на последния защитник на България - Момчил войвода срещу отоманските скакалци. Крайно време е да бъде гътнато и то, а след това и самата незаконна терористична групировка ДПС обявена извън закона.
Ето репортаж от гътнатия паметник по СКАТ
http://www.skat.bg/videos/09-11/news_09-11-21_1.wmv



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
Барадж
Публикувано на: 7.12.2009, 17:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



Наистина е едно добро начало. Радостен съм от факта, че все пак има някаква съвест у местните власти в раьона. А що се касае до гроба на Енихан баба "покорителя на Родопа", аз лично с двете си ръце бих го съборил. /Вярвам, че не съм единствен!/ Но преди да се предприеме подобна стъпка, би било добре да е по законен начин. Както е било направено в с. Трънак. Вярвам, че един ден и това ще се случи. Бъдете здрави. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020